№ по ред в кандидатска листа МИР – 1 БЛАГОЕВГРАД ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Стоян Йорданов Великов ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
2 Пирин Асенов Несторов ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
3 Ибрахим Адем Молла ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
4 Владимир Николов Живков ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
5 Васил Георгиев Костов ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
6 Димка Василева Попстоянова ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
7 Величка Кръстева Великова ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
8 Райна Димитрова Златкова ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
9 Спас Христов Попов
   
 
№ по ред в кандидатска листа МИР – 2 БУРГАС ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Павел Маринов Маринов ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
2 Димитър Стоянов Стоянов ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
3 Женя Димитрова Илиева ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
4 Кольо Атанасов Колев ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
5 Виляна Янкова Русева ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
6 Снежана Николова Никова ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
7 Нако Райнов Стефанов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
8 Христо Бранимиров Щерьонов ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
9 Иво Веселинов Узунов ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
10 Добрин Илиев Баджаков ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
11 Александър Михайлов Томов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
12 Станимир Недялков Станков ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
13 Симеон Веселинов Вутов ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
14 Руска Стефанова Иванова ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
15 Станислав Асенов Асенов ПП ВЪЗРАЖДНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
16 Георги Стоянов Димитров ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
17 Недялка Баева Баева ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
18 Захари Климентов Кирилов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 3 ВАРНА ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Иван Асенов Атанасов ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
2 Георги Димитров Андреев ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
3 Петър Георгиев Георгиев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
4 Вилиян Кръстев Кръстев ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
5 Емил Митков Басаров ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
6 Венцислав Антонов Савов ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
7 Венцислава Николаева Олянова
8 Мая Петрова Костадинова  
9 Силвия Георгиева Георгиева
   
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 4 ВЕЛИКО ТЪРНОВО ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Николай Симеонов Малинов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
2 Доц д-р Стефан Иванов Анчев ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
3 Радко Любенов Ханджиев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
4 Цвета Владимирова Попова ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
5 Светлана Ненчева Лакова ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
6 Калина Тодорова Папазова-Ненова ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
   
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 5 ВИДИН ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Иван Пенков  Иванов  ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
2 Пламен Станков Цветков ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
3 Людмил Любенов Антов ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
4 Тихомир Георгиев Станчев ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
5 Светлин Ромеов Борисов ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
 
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 6 ВРАЦА ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Христо Цветанов Монов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
2 Асен Денков Асенов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
3 Петър Димитров Пандурски ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
   
   
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 7 ГАБРОВО ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Светлана Ненчева Лакова ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
2 Цоньо Стоев Събев ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
3 Цвета Владимирова Попова ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
   
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 8 ДОБРИЧ ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Нина Георгиева Ставрева ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
2 Валентин Паскалев Славов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
3 д-р Мария Стефанова Атанасова ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
4 Пламен Михайлов Първанов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
5 Гергана Йовкова Цонева ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
6 Иван Йорданов Иванов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
7 Димитър Йорданов Желязков ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 9 КЪРДЖАЛИ ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Павел Стаменов Иванов ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
2 Иван Вълчев Иванов ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
3 Мирослав Ивайлов Митков ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
4 Емил Венков Николов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
5 Марин Иванов Абрашев ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
   
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 10 КЮСТЕНДИЛ ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Георги Василев Градевски ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
2 Антон Георгиев Сираков ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
3 Кирил Павлов Вуковски ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
4 Александър Иванов Александров ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 11 ЛОВЕЧ ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Атанас Ралчев Панчев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
2 Теодор Христов Георгиев ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
3 Румен Стоянов Йорданов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
4 Пламен Георгиев Александров ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
5 Митко Георгиев Бочев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 12 МОНТАНА ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Нако Райнов Стефанов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
2 Румен Иванов Ерменков ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
3 Росен Фидосиев Риджолски ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
4 Марияна Петрова Златкова ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
   
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 13 ПАЗАРДЖИК ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Асен Денков Асенов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
2 Ангел Минков Минков ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
3 Андриан Димитров Атанасов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
4 Елисавет Христов Гангов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
5 Георги Илиев Йорданов  
6 Спас Цветанов Шиков  
7 Антоан Андрианов Атанасов  
   
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 14 ПЕРНИК ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Антон Георгиев Сираков ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
2 Станимир Герасимов Наков ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
3 Станислав Асенов Асенов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
4 Павлина Денкова Стоянова ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
   
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 15 ПЛЕВЕН ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Пламен Георгиев Александров ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
2 Валери Владимиров Попов ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
3 Любомир Методиев Стоичков ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
4 Атанас Ралчев Панчев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
5 Николай Иванов Стоев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
6 Красимир Георгиев Кузманов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
7 Сашо Любенов Начев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
8 Цеко Кръстев Ангелов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
9 Бистра Маринова Кралева ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 16   ПЛОВДИВ град ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Жан Василев Виденов ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
2 Павел Стаменов Иванов ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
3 Вергиния Иванова Атанасова ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
4 Виолета Христова Ковачева ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
5 Христо Цветанов Монов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 17 ПЛОВДИВ област ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Жан Василев Виденов ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
2 Петя Костадинова Паликрушева – Иванова ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
3 Валентин Василев Грамов ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
4 Радко Любенов Ханджиев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
   
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 18 РАЗГРАД ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Иван Пенчев Пенчев ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
2 Ради Христов Ганев ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
3 Георги Станчев Георгиев ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
4 Димчо Станоев Сотиров ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 19 РУСЕ ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Стелиян Богданов Стефанов ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
2 Мариян Йорданов Димитров ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
3 Иво Стоянов Иванов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
4 Симеон Маринов Монев ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
5 Любомир Иванов Иванов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
6 Дилян Иванов Данев ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
7 Петър Михайлов Йорданов Нац. Движение Ляво обединение
8 Петър Георгиев Владев Нац. Движение Ляво обединение
9 Георги Христов Георгиев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
10 Десислава Ванева Крумова ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
11 Мариана Румянова Костадинова Нац. Движение Ляво обединение
12 Дарина Петрова Занева ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
 13 Стефан Александров Александров Нац. Движение Ляво обединение
14 Стефан Илиев Василев Нац. Движение Ляво обединение
15 Рафаил Антонов Арабаджийски Нац. Движение Ляво обединение
16 Марин Иванов Георгиев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 20 СИЛИСТРА ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Веселин Първанов Найденов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
2 Димитър Калитков Иванов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
3 Петър Георгиев Георгиев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
   
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 21 СЛИВЕН ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Петя Костадинова Паликрушева – Иванова ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
2 Димо Димиев Цонев ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
4 Юрий Христов Янков ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
4 Еньо Димитров Енев ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
5 Димитър Славов Димитров ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
6 Недко Иванов Томов ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
7 Маргарита Йорданова Жекова ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
8 Петр Василиевич Сибов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
9 Съби Стоянов Събев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
10 Мариана Антонова Иванова ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
11  Иванка Колева Шойлекова  
№ по ред в кандидатска листа МИР – 22 СМОЛЯН ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Валентина Александрова Николова ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
2 Емил Димитров Миланов ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
3 Ивайло Любенов Иванов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
4 Минчо Асенов Гърбелов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 23 СОФИЯ ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Николай Симеонов Малинов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
2 Александър Вачев Петров ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
3 Бойко Симеонов Пешев ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
4 Калин Викторов Божков ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
5 Явор Найденов Стоянов ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
6 Емил Венков Николов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
7 Христо Радославов Куклев ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
8 Славчо Стефанов Димитров ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
9 Сабина Николова Делкова ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
10 Йоана Костадинова Кирчева ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
11 Миглена Иванова Петкова ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
12 Иван Петров Иванов ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
13 Петър Димитров Пандурски ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
14 Юрий Митков Борисов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
   
   
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 24 СОФИЯ ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Ивайло Василев Мишев ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
2 Боян Любомиров Дуранкев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
3 Симеон Димитров Пенев ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
4 Симеон Тодоров Гагов ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
5 Радинка Радинова Дякова ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
6 Владимир Александров Чучуев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
7 Красимир Иванов Демиров ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
8 Илия Петров Тодоров ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
   
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 25 СОФИЯ ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Иван Асенов Атанасов ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
2 Иван Пенчев Пенчев ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
3 Станка Николова Дечева ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
4 Юлиана Йотова Йончовска ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
5 Ивайло Любенов Иванов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
6 Славчо Стефанов Димитров ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
7 Румен Вачев Петров ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
8 Калин Викторов Божков ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
9 Симеон Димитров Пенев ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
   
   
   
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 26 СОФИЯ област ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Лало Георгиев Кирилов ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
2 Валентин Груев Григоров ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
3 Симеон Василев Ангелов ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
4 Борянка Николаева Миланова ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
5 Иван Велков Болчев ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
6 Илия Йотов Ценов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
7 Тодор Харалампиев Тотев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
8 Христо Йотов Йотов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
9 Милка Кирилова Петрова ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
10 Ганчо Иванов Попов Пенсионерски съюз
11 Лиляна Ботева Рашева Пенсионерски съюз
12 Костадин Недев Господинов Пенсионерски съюз
13 Галина Вескова Николова ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 27 СТАРА ЗАГОРА ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 КрасимирХристов Янков ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
2 Дочо Христов Шиков ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
3 Иво Хубенов Тонев ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
4 Яница Христова Станчева ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
5 Никола Емилов Николов ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
6 Корнелия Илиева Владева ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
7 Тихомир Митев Трифонов ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
8 Ангелина Иванова Петрова ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
9 Елена Неделчева Ангелова Гражданска квота
10 Кина Димитрова Филипова ПП БЪЛГАРСКА ПРОГРЕСИВНА ЛИНИЯ
11 Димо Димиев Цонев ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
   
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 28 ТЪРГОВИЩЕ ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Емил Димитров Миланов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
2 Валентин Груев Григоров ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
3 Красимир Антимов Колев ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
4 Георги Станчев Георгиев ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
5 Дора Тодорова Маринова ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
№ по ред в кандидатска листа МИР – 29 ХАСКОВО ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Хубен Стефанов Стефанов ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
2 Румен Лозев Митев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
3 Александър Георгиев Бозаков ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
4 Желю Добромиров Желев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
5 Веселин Митков Димитров ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
6 Добромир Киров Мазгалов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
   
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 30 ШУМЕН ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 д-р Илиян Вълев Илиев ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
2 Максим Йорданов Иванов ПП СОЦИАЛИСТИЧЕСКА ПАРТИЯ „БЪЛГАРСКИ ПЪТ“
3 Петър Иванов Синджирлиев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
4 Татьяна Васильевна Терзиева ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
5 Диян Христов Йорданов ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
6 Лъчезар Рдославов Боев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
7 Пламен Неделчев Станчев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
8 Димитър Георгиев Петков ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
9 Петър Симеонов Димитров ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
10 Ленин Владимиров Пенев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
   
№ по ред в кандидатска листа МИР – 31 ЯМБОЛ ПОЛИТИЧЕСКА ПАРТИЯ
1 Женя Димитрова Илиева ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
2 Румен Димов Проданов ПП ПАРТИЯ НА БЪЛГАРСКИТЕ КОМУНИСТИ
3 Димитър Стефанов Бояджиев ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
4 Желязко Иванов Желязков ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
5 Красимир Иванов Цветков ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
6 Пламен Иванов Петков ПП ВЪЗРАЖДАНЕ НА ОТЕЧЕСТВОТО
 

 

Коментари

Вашият коментар

Вашият имейл адрес няма да бъде публикуван. Задължителните полета са отбелязани с *